„irtt“ debiutuoja dainomis apie meilę, lietų ir neviltį

meilės klijai, irtt

Naujas vardas Lietuvos muzikos padangėje – „irtt“ – debiutuoja iškart trimis dainomis – „meilės klijai“, „lietus“ ir „ievos obuolys“. Visų kūrinių vokalo partijas atlieka poetas ir vertėjas Tomas Taškauskas.

„Nežinant priešistorės, sąsają sunku įžvelgti, bet tekstas „meilės klijams“ gimė iš Nirvanos dainos „Dumb“ eilutės, kur taip pat kalbama apie sudužusią širdį ir klijus,“ – pasakoja dainų kūrėjo kelią pradedantis poetas T. Taškauskas. – „Priedainis „susiklijavo“ iškart, o štai likusių eilučių teko paieškoti. Ši daina man lyg šviesi prisiminimų nostalgija.“

Nostalgija alsuoja ir antroji atlikėjo daina „lietus“, kurioje kalbama apie aktualią vidinės emigracijos būseną – kai esi ne ten, kur norėtum. Ir nesvarbu, kiek kartu žadi kažką keisti, pajudėti iš mirties taško nėra taip lengva. Trečioji daina „ievos obuolys“ perteikia neviltį keliančią vyrų priklausomybę nuo moterų.

Grupės pavadinimas, „irtt“, yra frazės „ir taip toliau“ trumpinys. Šiuo metu atlikėjas taip pat įrašinėja savo EP albumą „nerami“, kuriam bus būdingos grunge ir alt-rock intonacijos. EP bus patalpintas muzikos naudojimo platformase šį rugsėjį.

Jau paskelbtas „irtt“ dainas galite rasti Youtube ir Spotify.

meilės klijai – https://youtu.be/kRzsTcQCLC0

lietus – https://youtu.be/cnZROVM-EBE

ievos obuolys – https://youtu.be/TMr_uHn7eAc

Poetas ir vertėjas Tomas Taškauskas (g. 1986 spalio 23 d., Pasvalys) yra išleidęs 4 autorinės poezijos rinkinius – „Audrapaukščio monologas“ (2008 m.). 2020 m. autorius išleido antrąjį eilių rinkinį „Ilgesio tomografija“( 2020 m.), „Amžinybės mozaikos“ (2021 m.), „graffitti“ (2022 m.). Prenumeruoti ir remti autoriaus kūrybą galite čia: https://contribee.com/poetas-tomas

Rašyk komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.