Paremk mano kūrybą

Kviečiu poezijos ir žodžio mylėtojus, kurie gali ir nori, prisidėti prie mano svajonės visiškai atsidėti meninei veiklai. Jūsų parama bus skirta kūrybos sklaidai, savilaidai (bent viena knyga per metus), kūrybinėms rašymo ir skaitymo atostogoms. Pinigų eilėraščiais nepaversiu, bet papildomos pajamos leis labiau arba visiškai atsidėti kūrybai. Mano kūrybą gali paremti per VMI arba Contribee. Kaip padėką mielai padovanosiu savo knygelę. Jei remi per VMI, parašyk man žinutę socialiniuose tinkluose, kad žinočiau, kur siųsti dovaną!


Prisidėk 1,2 proc. GMP per VMI

Man, kaip menininkui, yra oficialiai suteiktas paramos gavėjo statusas (paramos gavėjo identifikacinis kodas – 72001451). Todėl kviečiu tave skirti 1,2 proc. arba 0,6 proc. savo pajamų mokesčio mano meninei veiklai remti. Tai gali padaryti užpildydamas prašymą (forma FR0512) ir pateikdamas jį VMI (detalios instrukcijos arba instrukcijos su paveikslėliais):

Užpildytos formos pavyzdys

Tapk patronu per Contribee

Jei 1,2 proc. jau skiri kitiems kilniems tikslams, paremk lietuvišką meną ir mano kūrybą per Contribee platformą. Įsiamžink lietuvių literatūros istorijoje ir tapk mano patronu nuo 1 eur per mėnesį. Visi patronai gauna viešą padėką naujose mano knygose. Per platformą taip pat gali užsisakyti mano eilėraštį-dovaną arba pradžiuginti poetą vienkartine donacija. Visos detalės ir rėmimo planai čia: https://contribee.com/poetas-tomas