Poetas Tomas – jau ir Contribee!

Iš Pasvalio kilęs, o dabar Vilniuje gyvenantis ir kuriantis poetas Tomas Taškauskas turi naujienų: „Nusprendžiau suburti savo skaitytojus po vienu skėčiu ir šį mėnesį startavau paskyrą Contribee platformoje. Kviečiu įsiamžinti lietuvių literatūros istorijoje ir tapti mano patronu nuo 1 eur per mėnesį.

Su Contribee prenumeratoriais reguliariai dalysiuosi savo kūrybos ir man patikusių eilėraščių audio įrašais su komentarais, žiniomis apie naujas savo knygas. Kiekvienas mano patronas bus su padėka paminimas visose naujose mano knygose. Dosnesnieji taip pat gaus mano naujas knygas su asmeninėmis dedikacijomis, marškinėlius su mano kūryba arba asmeninį dedikuotą eilėraštį. Visos detalės čia: https://contribee.com/poetas-tomas

Jei turi pasiūlymų, ką dar norėtum išgirsti iš manęs per Contribee – labai lauksiu.

P.S. Primenu – man, kaip menininkui, yra oficialiai suteiktas paramos gavėjo statusas (paramos gavėjo identifikacinis kodas – 72001451). Todėl kviečiu skirti 1,2 proc. savo pajamų mokesčio mano meninei veiklai remti. Tai gali padaryti užpildydamas prašymą (forma FR0512, versija v4) ir pateikdamas jį VMI (instrukcijos).”

Rašyk komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.