Pasidovanok knygą-užrašinę „eilės ir mintys, kurias norisi prisiminti“

knyga-užrašinė „eilės ir mintys, kurias norisi prisiminti“

Gera naujiena! Neseniai išleidau knygą-užrašinę „eilės ir mintys, kurias norisi prisiminti“, kur sudėjau rinktinius eilėraščius ir aforistinius pastebėjimus, prieš tai skelbtus socialiniuose tinkluose.

Šis nedidelis 72 psl. leidinys geltonu viršeliu yra paremtas rašytinės poezijos terapijos principais. Poezijos terapija yra metodas, padedantis skaitytojams pasijusti sveikesniems, aprašant savo patiriamus jausmus ir išrašant savo mintis.

Kiekvieną mano tekstą knygelėje palydi specialiai skaitytojui skirtas tuščias puslapis, kuriame kviečiu užsirašyti beskaitant kilusias mintis, jausmus, pastebėjimus. Knygelės pabaigoje pateikta svajonių užrašinė, kur skaitytojai gali aprašyti didžiausią svajonę, kad jos siekti būtų lengviau.

Jei nori pasidovanoti (ar kam nors padovanoti) šią saulėtą ir lengvą knygelę, tu gali:

1) Paremti mano kūrybą per Contribee: https://contribee.com/poetas-tomas
Contribee platformoje svajoju suburti kūrybos mėgėjus, kurie gali ir nori prie mano kūrybos prisidėti finansiškai. Planuoju išleisti bent vieną knygą per metus pasinaudodamas jūsų parama (ir vėliau dovanodamas išleistąją knyga). Iš anksto dėkoju – tiek už palaikinimus, tiek už palaikymą!

2) Skleisti žinią apie mano kūrybą savo aplinkoje. Savo naują knygą-užrašinę padovanosiu visiems, kas gali savo aplinkoje išdalinti 10-15 mano vizitinių kortelių arba palikti jas skelbimams/lankstinukams skirtoje viešoje vietoje (kavinėje, bibliotekoje ir pan.). Brūkštelk žinutę Facebook arba Instagram dėl detalių.

3) Tiesiog parašyti man žinutę dėl knygelės įsigijimo (kontaktuokim per Facebook arba Instagram) arba nusipirkti ją per Contribee parduotuvę: https://contribee.com/poetas-tomas?shop=1

Šilti linkėjimai visiems ir visoms šį šaltą rudenį!
Poetas Tomas

Rašyk komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.